آموزش دریافت اتر رایگان در شبکه آزمایشی Kovan + ویدیو

0 329

در این ویدیو به آموزش دریافت اتر رایگان در شبکه آزمایشی kovan که یکی از شبکه های آزمایشی اتریوم است پرداختیم. بسیاری از برنامه نویسان برای اجرایی کردن عملیات های خود ابتدا آن را در شبکه های آزمایشی تست می کنند و از آنجا که شبکه های آزمایشی شبیه سازی از شبکه اصلی هستند، پس از اطمینان از درستی عملیاتی که می خواهند انجام دهند آن را در شبکه اصلی پیاده سازی می کنند.

و یا حتی کاربران تازه وارد برای انجام تراکنش های خود و یا ترید، می توانند ابتدا از طریق شبکه های آزمایشی سعی و خطا کنند تا آموزش ببینند و سپس وارد معاملات واقعی و شبکه اصلی شوند. بنابراین برای انجام این کار به اتر رایگان نیاز است که ما سعی کردیم یکی از راه های آن را برای شما کاربران عزیز در این ویدیو آموزش دهیم که برای این آموزش از شبکه آزمایشی kovan استفاده کردیم و در ویدیو های بعدی شبکه های آزمایشی دیگر را مثل Rinkeby و Ropsten را آموزش خواهیم داد.

در این آموزش جهت درخواست اتر رایگان ۳ راه وجود دارد که انتخاب هر یک را به عهده کاربر می گذاریم اما در نتیجه تغییری ایجاد نمی شود و با قرار دادن آدرس عمومی خود در شبکه آزمایشی می توانید از اتر رایگان بهره مند شوید. (برای درک بهتر این جمله ویدیو را مشاهده کنید)

 

منبع: MIHANBLOCKCHAIN

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.