وبسایت های بزرگ جهان؛ مرورگر بریو (Brave) و پاداش با توکن بت (BAT)

0 301

لوس آنجلس تایمز چهارمین روزنامه بزرگ آمریکا به تازگی به عنوان یک ناشر تایید شده در مرورگر بریو (Brave) فعالیت خود را آغاز کرده است. از این پس کاربران این مجله می توانند به عنوان پاداش توکن بت (BAT) به این سایت دهند.

لوس آنجلس تایمز از سال ۱۸۸۱ در ایالت کالیفرنیا و شهر لوس آنجلس به عنوان یک روزنامه منتشر می شود. این روزنامه بزرگترین روزنامه غیر دولتی در ساحل شرقی آمریکاست. طبق یک آمار کلی،  وبسایت latimes.com ماهانه ۳۷ میلیون بازدید دارد.

در ۱۱ آپریل ۲۰۱۹ وبسایت latimes.com به عنوان ناشر تایید شده در مرورگر Brave شروع به فعالیت کرد و به جمع ناشران تایید شده ای همچون Gaurdian ، The Washingtonpost ، LADbible و CryptoSlate پیوست.

پاداش های مرورگر بریو (Brave) به تولید کنندگان محتوا اجازه میدهد بدون استفاده از تبلیغات دستمزد دریافت کنند. خوانندگانی که از این مرورگر استفاده می کنند می توانند مبلغی را از توکن BAT به عنوان سهم همکاری ماهیانه مشخص کنند که این مبلغ بین وبسایت هایی که بیشترین بازدید ماهانه را توسط کاربر داشته تقسیم می گردد.

کاربران حتی نیازی نیست که برای همکاری با وبسایت هایی که از آن ها لذت می برند توکن BAT تهیه کنند. کاربران مرورگر بریو (Brave) می توانند با مشاهده تبلیغات در حین مرور کردن وبسایت ها، ۷۰ درصد عایدی تبلیغات را مال خود کنند. بخشی از این درآمدها می تواند به ناشران بازگردانده شوند.

ناشران نیز می توانند توکن های بت که توسط کاربران به آنها اهدا شده را از طریق سرویس آپ هولد (Uphold) که به مرورگر Brave متصل است؛ به پول فیات (دلار و یورو …) تبدیل کنند.

در مثلثی که تیم بریو (Brave) نام آنها را تولید کنندگان؛ کاربران و آگهی دهندگانگذاشته است؛ نه تولید کنندگان محتوا و نه کاربران نیازی نیست کار متفاوتی انجام دهند و این موضوع به ناشران اجازه میدهد بدون تبلیغات خسته کننده، از تولید محتوا برای خوانندگان ارزش آوری کنند.

توکن بت (BAT) در زمان گزارش این مقاله با حجم بازار ۴۱۱ میلیون دلار و حجم مبادله ۲۴ ساعته ۴۴ میلیون دلار، در جایگاه ۲۳ ام کوین مارکت کپ قرار دارد.

 

منبع: MIHANBLOCKCHAIN

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.