آینده اقتصاد جهان در دست رمزارزهاست!

0 197

با اینکه دولت‌ها نسبت به پذیرش صنعت رمزارزی تمایلی ندارند و بخش خصوصی نیز به شدت به آن می‌تازد، اما بازهم عموم مردم طرفدار آن هستند. در حقیقت، برخی از طرفداران صنعت رمزارزی برای اطمینان و گرفتن تاییدیه‌ نسبت به این صنعت، به سرمایه‌گذاران بزرگ رجوع کرده‌اند.

یک پست توییتری که توسط کاربری با نام مستعار Ta_Giggs منتشر شده است، اخیرا توانسته با ارائه‌ی دلایل مناسبی، توجه همه را به خود جلب کند. این پست توییتری علاقه‌ی یکی از سرمایه‌داران بزرگ آمریکا نسبت به دنیای رمزارزی را نشان می‌دهد. در این پست آمده است:

حتی سرمایه‌گذاران بزرگی همچون @theRealKiyosaki هم در رابطه با صنعت رمزارزی صحبت می‌کند، از سرمایه‌گذاری در صنعت رمزارزی جا نمانید.

با این حال، چیزی که توجه‌ی طرفداران صنعت رمزارزی را به خود جلب کرده، تصاویر گرفته شده از متن ایمیل آقای کیوساکی(Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب “پدر پولدرا، پدر بی‌پول،” است. این تصاویر به نوعی نشان دهنده‌ی نظر شخصی آقای رابرد کیوساکی نسبت به ترقی اجتناب‌ناپذیر و بدیهی صنعت رمزارزی است.

ایمیل آقای کیوساکی در واقع پاسخ به این سوال است که «چطور می‌توان در زمان سقوط اقتصاد جهان، باز هم به کسب درآمد و سود رسید». وی در پاسخ به این سوال گفته است که:

یک حقیقت: صنعت رمزارزی همان آینده است. بحث این نیست که «آیا» صنعت رمزارزی می‌تواند تمام اقتصاد جهان را پایین بیاورد[به زانو در بیاورد]، بلکه سوال این است چه زمانی این اتفاق رخ می‌دهد. شما هم می‌توانید با نادیده گرفتن این موضوع از آن عقب بمانید، و یا به واسطه‌ی آن به شدت ثروتمند شوید. بگذارید توضیح بدهم، در حال حاضر بازار اوراق قرضه ۵۰۰ برابر بزرگ‌تر از بازار سهام است و رمزارزها قرار است کاملا جایگزین آن شوند! بانک JP Moragan هم اکنون در حال آزمایش فروش اوراق قرضه با استفاده از رمزارزهاست. صنعت رمزارزی اجازه می‌دهد بدون دردسر‌ و پیچدگی‌های اضافه، قرارداد‌هایی نوشته شوند که به یک واسطه نیازی ندارند. قرار است که این قرارداد‌ها به صورت کامل جایگزین بازار اوراق قرضه شوند.

به کانال تلگرام هشکده بپیوندید

ایمیل آقای کیوساکی به شکل ویژه بیان می‌کند که صنعت رمزارزی همان آینده‌ی اقتصاد جهان است، و در ادامه هشدار می‌دهد که « شما هم می‌توانید با نادیده گرفتن این موضوع از آن عقب بمانید، و یا به واسطه‌ی آن به شدت ثروتمند شوید».

وی در ادامه بیان می‌کند که حذف واسطه و شخص ثالث به نظام پولی جهان کمک می‌کند تا وابستگی به بازار اوراق قرضه را کاهش دهد. در ایمیل مذکور علاوه بر اینکه نسبت به مبادلات وال‌استریت و بورس اوراق بهادار نزدک(NASDAQ) ابراز بی‌اعتمادی شده، به جنبه‌ی «آزادی» در صنعت رمزارزی نیز پرداخته شده است. آقای کروساکی همچنین به «روش جدید جمع‌آوری سرمایه از طریق ICOها» نیز اشاراتی داشته است.

آقای کیوساکی در ادامه از فرستنده‌ی ایمیل سوال پرسیده که «تا به امروز چند بانک بین‌المللی نقل و انتقالات دلار دیجیتال را متوقف کرده و به جای آن به ارسال و دریافت رمزارز روی آورده‌اند». برخلاف نظر آقای وارن بافت(Warren Buffet) نسبت به صنعت رمزارزی، کیوساکی معتقد است که هم اکنون دلار آمریکا در حال جایگزین شدن است، و هیچ‌کس توجهی نسبت به این موضوع ندارد.

آقای کیوساکی در ادامه‌ی ایمیل خود نوشته است:

همانطور که می‌بینی، بسیاری از بانک‌های بین‌المللی نقل و انتقالات دلار دیجیتال را متوقف کرده و به جای آن به ارسال و دریافت رمزارز روی آورده‌اند. این بدان معناست که هم اکنون دلار آمریکا در حال جایگزین شدن است و هیچ‌کس توجهی نسبت به این موضوع ندارد. این موضوع باید باعث شود که تمام شب را همراه با نگرانی و ترس بیدار بمانی. اگر من آقای جف وانگ(Jeff Wang) را نمی‌شناختم، این موضوع من را هم نگران می‌کرد. در واقع، من نگران بودم. برای همین به جستجوی کسی پرداختم که از ریشه و اساس نسبت صنعت رمزارزی آگاهی داشته باشد. و من آقای وانگ را پیدا کردم. هدف وانگ نشان دادن حقیقت صنعت رمزارزی و آشکار کردن واقعیت‌های پول است. وانگ معتقد است که هدف صنعت رمزارزی مردم عادی هستند، نه افراد بسیار ثروتمند.

در حالی که مشخص نیست هدف اصلی این ایمیل‌ها چیست و یا چه کسی مخاطب آقای کیوساکی می‌باشد، اما این تصاویر سریعا توانسته‌اند در توییتر توجه‌ی همه را به خود جلب کنند. توجه داشته باشید که صحت و اعتبار این تصاویر هنوز توسط آقای کیوساکی تایید نشده است، علاوه بر این وی به صورت واضح نسبت به صنعت رمزارزی نیز ابزار علاقه نکرده است.

 

منبع: COINIT

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.