تتر بر بستر ترون (USDT-Tron) سریعتر و ارزان تر خواهد بود!

0 296

جاستین سان مدیرعامل ترون در پادکست اخیر همراه با ریچل ولفسون بر اهمیت استیبل کوین ها در اکوسیستم ارز دیجیتال و هدف از عرضه استیبل کوین تتر بر بستر ترون (USDT-Tron) تاکید کرد.

ریچل ولفسون از جاستین سان درخواست کرد تا در خصوص اهمیت استیبل کوین ها در فضای کریپتو توضیح دهد.

سان اذعان داشت که استیبل کوین ها برخلاف سایر ارزهای دیجیتال تحت تاثیر نوسانات بازار نیستند. وی بیان کرد که اکثر معامله کنندگان می‌خواهند دارایی هایشان دستخوش نوسانات شدید نشود و این موضوع باعث افزایش اهمیت استیبل کوین ها می‌شود. وی توضیح داد:

به نظرم در اکوسیستم کریپتو، هنگامی که در خصوص تعریف زیرساخت های کلی این صنعت صحبت می‌کنیم، استیبل کوین مهم ترین چیز است.

جاستین سان بیان کرد که همکاری آنها با USDT، تراکنش ها را مطمئن تر، سریعتر و ارزانتر خواهد ساخت.

سان توضیح داد که در حال حاضر USDT از همان بلاک چینی استفاده می‌کرد که بیت کوین از آن بهره می‌برد. بنابراین، نرخ تراکنش بسیار گران و محدود به ۳۰۰ هزار در روز بود. وی مدعی شد که این مشکلات پس از عرضه استیبل کوین ترون برطرف خواهد شد و بخش اعظمی از USDT-Omni را به USDT-Tron انتقال خواهند داد.

به علاوه، USDT-Tron از کل جامعه بهره خواهد برد به طوری که تجمع و تجربه ضعیف کاربری قبلی را برطرف خواهد کرد. سان در این خصوص بیان کرد:

راهکار فعلی بسیار غیرکاربردی و منسوخ و همچنین برای سایر استیبل کوین ها بسیار گران، کند و نامطمئن است. بنابراین پس از آماده سازی زیرساخت های USDT-Tron، کل جامعه ترون و جامعه بلاک چین از این انتقال بهره خواهند برد.

 

منبع: MIHANBLOCKCHAIN

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.