عرضه نسل دوم گوشی‌های بلاکچینی HTC در سال ۲۰۱۹

0 562

بنابر گزارش خبرگزاری تایوان، TAIPEI، دفتر مرکزی تولید قطعات الکترونیک HTC واقع در تایوان، تصمیم دارد نسل دوم گوشی‌های بلاکچینی خود را در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه کند تا از این طریق حضور خود را در بازار جهانی گوشی‌های بلاکچینی پررنگ‌تر کند.

فیل چن (Phil Chen)، مدیر بخش غیرمتمرکز شرکت HTC، این خبر را در سخنرانی‌ کلیدی‌اش با محوریت تمرکززدایی اعلام کرد. این گردهمایی در تاریخ ۲۶ آوریل با موضوع روند سرمایه‌گذاری برگزار شده بود.

چن بیان کرد که توسعه فناوری بلاکچین هنوز در مراحل اولیه خود به سر می‌برد، اما در آینده پیشرفت‌های این فناوری، پتانسیل‌های تجاری بزرگی را به مرحله‌ی اجرا  خواهد رساند. خبرگزاری تایوان به نقل از او نوشت:

این مساله می‌تواند مشابه ارزش تجاری نفت از سال ۱۹۰۰ به بعد باشد.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

چن با تاکید بر ارزش فناوری بدیع و نوآورانه بلاکچین، افزود:

مزیت بلاک چین در دسترسی به اطلاعاتی است که در عین حال کاربران را از در امان بودن حریم خصوصیشان خاطر جمع نگه می‌دارد.

شرکت HTC از اولین گوشی بلاکچینی خود با نام اکسودوس (Exodus) در اواخر  سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد و فروش آن انتظارات این شرکت را برآورده کرده است.

 

چن اذعان داشت، علاوه بر عرضه جدیدترین نسخه تلفن همراه بلاکچینی، HTC به دنبال راه‌اندازی یک خط تولید مدیریت دارایی دیجیتال از جمله اپلیکیشنهای مرتبط با رمزارز است.

شرکت HTC ، اخیرا اعلام کرد که قصد دارد بر روی صندوق بلاکچینی اثبات سرمایه (Proof of Capital) به مبلغ ۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کند. این اقدام شامل توسعه تلفن‌های همراه بلاکچینی این شرکت خواهد بود.

 

منبع: TAIWANNEWS

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.