مدیر صرافی بیتمکس: بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید

0 643

آرتور هیز، بنیان‌گذار و مدیر پلتفرم معاملات ارز دیجیتال بیتمکس پیش‌بینی کرده است که بیت کوین تا انتهای سال جاری میلادی به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. هیز  پیش‌بینی خود را در روزنامه‌ای که روز ۲۲ مارس (۲ فروردین) منتشر شد، به اشتراک گذاشت.

طبق گفته‌های آرتور هیز، بازار ارزهای دیجیتال در اوایل سه ماهه انتهایی سال ۲۰۱۹ روند بهبود خود را آغاز خواهد کرد:

تغییر روند در سال ۲۰۱۹، به سختی اتفاق خواهد افتاد اما بازار [بیت‌کوین] بار دیگر به قیمت ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. این مانع روانی بسیار بزرگی است. برگشتن قیمت به ۲۰ هزار دلار روند بهبود را تکمیل خواهد کرد. هرچند ۱۱ ماه طول کشید تا قیمت از ۱,۰۰۰ دلار به ۱۰ هزار دلار برسد، اما در کمتر از یک ماه از ۱۰ هزار دلار به ۲۰ هزار و سپس دوباره به ۱۰,۰۰۰ دلار برگشت.

در اوایل ماه مارس، بخش تحقیقات بیتمکس از یک خطای بالقوه در فول نود پریتی اتریوم خبر داد که به موجب آن نود پریتی با اینکه چند صدهزار بلاک از زنجیره اصلی جا می‌ماند، همگام شدن با بلاک چین را اعلام می‌کرد.

ارائه‌دهندگان گزارش مدعی شدند که این باگ می‌تواند توسط مهاجمی در برخی شرایط اجرا شده باشد اما وقوع این اتفاق بسیار نامحتمل است.

 

در ماه ژانویه نیز بیتمکس گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن ارزش کل توکن‌های اختصاص یافته‌ به تیم‌های پروژه‌ای که بررسی شده بودند، از ۲۴.۲ میلیارد دلار در زمان عرضه هر توکن، به حدود ۵ میلیارد دلار کاهش یافته بود.

بیتمکس در این گزارش اعلام کرد که بازار نزولی سال ۲۰۱۸ مسئول ۵۴ درصد از این ضرر بوده است. همچنین ۱.۵ میلیارد دلار وجه انتقال یافته به آدرس‌های خارجی و برخی عوامل دیگر نیز ارزش دارایی پروژه‌ها را بیش از پیش پایین‌تر کشیده‌اند.

همچنین این گزارش با استفاده از بیشترین قیمت هر توکن، مجموع بالاترین ارزش توکن‌های مورد بررسی را بیش از ۸۰ میلیارد دلار تخمین زد.

 

منبع: ARZDIGITAL

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.